Dołącz do nas naFacebooku

Coraz bliżej Charytatywnego Rejsu

Coraz bliżej Charytatywnego Rejsu

Już coraz bliżej Charytatywnego Rejsu "We Are Equal" - z Polski do Anglii - 2400 km - start: 18 sierpnia 2017 r.
Piotr z Warszawy i Kris z Darlington, byli ratownicy wodni. Ratowali ludzkie życie przez wiele lat i nadal chcą wspierać tą ideę.


"Troska o innych zasługuje na rozgłos i szacunek, pomoc słabszym, chorym czy niepełnosprawnym to cel naszej wyprawy.
​Zamierzamy popłynąć łodzią wiosłową z Polski do Anglii, żeby udowodnić że nie ma żadnych barier. Inny język, granice nie są przeszkodą. Chęci, determinacja, silna wola, sprawność fizyczna i przyjaźń poprowadzą nas do celu.
Wszystkie niewykorzystane środki, a także fundusze zgromadzone po odsprzedaniu łódki oraz ekwipunku pozostałego po wyprawie zamierzamy przekazać na cele charytatywne dla fundacji w Wielkiej Brytanii WE ARE MACMILLAN CANCER SUPPORT i FUNDACJI EWY BŁASZCZYK "AKOGO?" w Polsce w stosunku 50-50 ponieważ... Wszyscy jesteśmy równi.
​Chcesz nas wesprzeć?
​Wspaniale!
​Jak?
​Możesz wpłacić darowiznę używając naszej strony; podzielić się informacją o nas w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter); pomóc w znalezieniu sponsorów. Liczy się dla nas każda forma wsparcia. Pozytywny komentarz czy świadomość, że są ludzie którzy nam kibicują dodaje nam energii i mobilizuje do ciężkich treningów. Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za każdą formę pomocy. Liczy się każda złotówka, ale także dobre słowo, które pozwala nam wierzyć, że pomimo trudności uda nam się zrealizować nasz cel.
"


Strona internetowa projektu: www.weareequal.club/glowna
Facebook: https://www.facebook.com/weareequalclub/
Twitter: https://twitter.com/We_AreEqual

 

Coraz bliżej Charytatywnego Rejsu
Coraz bliżej Charytatywnego Rejsu
Coraz bliżej Charytatywnego Rejsu