Dołącz do nas naFacebooku

Aktualności

pt., 19/01/2018 - 13:58

Zarząd Polskiego Komitetu Olimpijskiego 26 IX 2017 r. powołał p. Ewę Błaszczyk w skład Komisji Kultury i Edukacji Olimpijskiej PKOl w kadencji 2017-2021.

śr., 17/01/2018 - 13:32
4 letni Antoś przebywał w Klinice od 23 sierpnia 2017, do której trafił w wyniku potrącenia przez samochód w rodzinnej miejscowości.
Miło nam poinformować iż chłopiec 16 stycznia b.r. decyzją zespołu terapeutycznego został uznany za wybudzonego i wkrótce z mamą Karoliną opuści klinikę.
pt., 12/01/2018 - 14:51

Dziękujemy za wsparcie i trzymamy kciuki za kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

czw., 11/01/2018 - 12:52

PjongCzang 2018
Ewa Błaszczyk w sztafecie poprzedzającej Zimowe Igrzyska Olimpijskie PjongCzang 2018!

Prezes Fundacji „Akogo?” – p. Ewa Błaszczyk, znalazła się w gronie osób, które miały zaszczyt 8 stycznia br. reprezentować nasz kraj podczas pochodu/biegu „ognia olimpijskiego” jako „niosący pochodnię”, przed Igrzyskami PyeongChang 2018.

Ogień Olimpijski przebędzie setki kilometrów w Republice Korei (Korea Południowa), zanim dotrze do PyeongChang.  Podróż ognia będzie trwała 101 dni, od 1 listopada do 9 lutego. Nieść go będzie 7500 osób!

wt., 02/01/2018 - 22:20

Zapraszamy na wyjątkowe licytacje - licytujemy 2 ostanie obrazy malowane techniką akrylową przez Piotra Krzyczkowskiego przedstawiające dwa Mercedesy z kolekcji rapera TEDE.

czw., 28/12/2017 - 12:02

19 grudnia br. Pani Ewie Błaszczyk nadano tytuł „Honorowego Mistrza Rzemiosła”. Został on przyznany przez Kapitułę Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej we Wrocławiu.
Szersza relacja dostępna tutaj: http://www.zig.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=857:uroczyste-spotkanie-op%C5%82atkowe-2017-relacja

czw., 21/12/2017 - 12:07

Są miejsca szczególne, w których czas zatrzymuje się w miejscu…Ewa Błaszczyk – Prezes Fundacji „Akogo?” odwiedziła  w tym tygodniu Klinikę „Przylądek nadziei”, we Wrocławiu. Na miejscu spotkała się z prof. Alicją Chybicką oraz personelem szpitala. Była to również okazja do obejrzenia ośrodka oraz wysłuchania kolęd przygotowanych przez dzieci aktualnie przebywające w Przylądku. Życzymy powrotu do zdrowia wszystkim podopiecznym kliniki!
https://przyladeknadziei.pl/

pon., 18/12/2017 - 12:44

Ślemy serdeczne podziękowania dla dyrekcji, nauczycieli, uczniów z Zespołu Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego w Małej Słońcy za pomoc w organizacji prezentów Mikołajkowych dla pacjentów Kliniki Budzik.

Życzymy Wesołych Świąt!

czw., 14/12/2017 - 17:35

Podczas uroczystości przekazywania prezentów, podopiecznym kliniki, Pani Ewa Błaszczyk – Prezes Fundacji „Akogo?” oficjalnie poinformowała o zmianie na stanowisku dyrektora, w „Budziku”, od Nowego Roku.

Z dniem 1 stycznia 2018 r. obowiązki Dyrektora Kliniki „Budzik” przejmie Pan Maciej Piróg (m.in. były Dyrektor Centrum Zdrowia Dziecka).

Dziękujemy za współpracę dotychczasowemu Dyrektorowi – Panu Andrzejowi Lachowi.

czw., 14/12/2017 - 15:57

W dniu 14 grudnia br. wręczaliśmy prezenty od Świętego Mikołaja naszym podopiecznym, ale także nastąpiło...
Otwarcie gabinetu dentystycznego w Klinice "Budzik"!

Gabinet znajduje się na pierwszym piętrze, w pokoju nr 119, o powierzchni 13,90 m2. Powstał on z inicjatywy oraz został wyposażony przez Fundację Wiewiórki Julii.

wt., 12/12/2017 - 08:00

Zapraszamy na wyjątkowe licytacje. Licytujemy 4 obrazy malowane techniką akrylową przez Piotra Krzyczkowskiego. Obrazy przedstawiają cztery Mercedesy z kolekcji rapera TEDE.
Każdy obraz opatrzony jest odręcznym autografem TEDE!
 
Kup obraz z mercedesem a licytacja zakończy się dla nas sukcesem ! Dziękujemy Fundacja „Akogo?”
http://charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=5514985

pon., 11/12/2017 - 19:16

8 i 9 grudnia br., w hotelu Sheraton, w Warszawie, odbyła się dwudniowa konferencja medyczna poświęcona komórkom macierzystym. Jeszcze raz pięknie dziękujemy wszystkim prelegentom, którzy przyjęli nasze zaproszenie oraz wszystkim uczestnikom konferencji.
Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo?” składa podziękowania wszystkim partnerom konferencji, firmom: Boom, Cholewiński, Furnel Travel International, Jysk, Lidex, Lot, Macopharma, Momu, Now-IT, Oceanic, Słodki… Słony, Warsaw tourism organization, Wawel.

pon., 11/12/2017 - 12:07
Zapraszamy do obejrzenia materiału Wiadomości TVP z Międzynarodowej Konferencji Naukowej - Komórki Macierzyste Badania i Leczenie.
Początek - 21'38'':
https://wiadomosci.tvp.pl/34881648/10122017-1930
sob., 09/12/2017 - 15:30
Za nami kolejny, ostatni dzień Międzynarodowej Konferencji Naukowej Komórki Macierzyste – badania i leczenie. Zebrani goście z dużym zainteresowaniem wysłuchali wykładów, które wygłosili: Prof. Benedikt Berninger, Prof. Krzysztof Bankiewicz, Prof. Nicholas M. Boulis, Prof. Sean Savitz oraz Prof. Evan Snyder.
Wszystkim prelegentom i uczestnikom konferencji dziękujemy za przyjęcie zaproszenia. Konferencja spotkała się z dużym zainteresowaniem.
 

W planach mamy kolejne konferencje na które już dziś serdecznie zapraszamy.

pt., 08/12/2017 - 21:20

Po zakończonych wykładach w pierwszym dniu naszej międzynarodowej konferencji medycznej, nasi prelegenci udali się z wizytą do kliniki „Budzik”, w Międzylesiu.