Dołącz do nas naFacebooku

Zapisz się na konferencję
 
OŚWIADCZENIE

Odnosząc się do komentowanego w prasie i telewizji zdarzenia polegającego na zatrzymaniu podejrzanego o przestępstwo, opisane w art. 200 KK, fizjoterapeuty współpracującego z Kliniką „Budzik”, związaną z Fundacją Ewy Błaszczyk „Akogo?”, uprzejmie informujemy...

Donacja z TZMO

Donacja z TZMO

Comiesięczne donacje z Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych są szczególną pomocą wobec codziennej pielęgnacji pacjenta w śpiączce (m.in. chusteczki nasączone Seni Care, inne środki pielęgnacyjne zdecydowanie ułatwiają pielęgnowanie na co dzień).
Personel Budzika bardzo serdecznie dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w wsparcie i pomoc na rzecz pacjentów Kliniki.


...Jako mama 17-latki, która jest w stanie śpiączki, doceniam pomoc dla mnie, swojej córki. Środki pielęgnacyjne Seni Care, pieluchmajtki są bardzo dobrymi produktami dla osób, które wymagają opieki długoterminowej (sprawdziłam). Mogę spokojnie polecić  je innym osobom.
Każda pomoc w trudnej sytuacji życiowej się liczy, dlatego składam serdeczne podziękowania za korzystanie ze środków SENI...
"

Donacja z TZMO
Donacja z TZMO
Donacja z TZMO
Donacja z TZMO