Dołącz do nas naFacebooku

Zapisz się na konferencję
 
OŚWIADCZENIE

Odnosząc się do komentowanego w prasie i telewizji zdarzenia polegającego na zatrzymaniu podejrzanego o przestępstwo, opisane w art. 200 KK, fizjoterapeuty współpracującego z Kliniką „Budzik”, związaną z Fundacją Ewy Błaszczyk „Akogo?”, uprzejmie informujemy...

Naprawdę spoko!

Naprawdę spoko!

Fundacja „Akogo?” objęła patronat medialny nad książką pt. „Naprawdę spoko” autorstwa Michaela Morpurgo, nakładem Wydawnictwa Zielona Sowa. Część dochodu ze sprzedaży książki (1% ceny detalicznej z każdego egzemplarza) wydawnictwo przekaże na cele statutowe naszej fundacji.
Zachęcamy do zakupu i lektury!


 „Naprawdę spoko!”, Michael Morpurgo
Czy przyjaźń ze zwierzakiem jest w stanie zdziałać cuda, takie prawdziwe cuda? Przekonajcie się sami, sięgając po książkę „Naprawdę spoko!” To historia 10-letniego Robbiego, który na świecie bezgranicznie kocha dwie rzeczy: piłkę nożną i swojego psa Szczęściarza. Pewnego poranka, na skutek nieszczęśliwego wypadku, życie chłopca całkowicie się zmienia. Czy rodzicom uda się pomóc Robbiemu? Kiedy znów obejrzy mecz ukochanej Chelsea i pobawi się ze swoim Szczęściarzem?
Koniecznie przeczytaj tę wciągającą opowieść o wyjątkowej więzi małego chłopca i jego psa.

Książka dostępna w naszym sklepie internetowym:
http://www.akogo.pl/sklep/naprawde-spoko
Naprawdę spoko!
Naprawdę spoko!