Dołącz do nas naFacebooku

Naprawdę spoko!
 
Twój 1% nakręca Budziki!

Przekaż 1% swojego podatku na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?". Pomagamy osobom po ciężkich urazach mózgu, przebywającym w śpiączce (kampania społeczna "BUDZIMY DO ŻYCIA")...

Wszczepy stymulatorów

Projekt wszczepu stymulatorów centralnego układu nerwowego (sznura tylnego) jest realizowany przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie i Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”, we współpracy z japońskimi profesorami z Fujita Health University.

TZMO - kolejne wsparcie

TZMO - kolejne wsparcie

Dziś po raz kolejny otrzymaliśmy wsparcie od Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych.
Od początku działalności Kliniki Budzik pacjenci mogli liczyć na wsparcie Zarządu TZMO co czyni ich wyjątkowymi (z regularnością comiesięczną otrzymujemy środki pielęgnacyjne dla naszych dzieci).
Jako personel Kliniki jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w wsparcie i pomoc."...Jestem mamą czterolatka, który w stanie śpiączki trafił do Budzika. Od pierwszego dnia pobytu syna zostałam zaopatrzona w środki pielęgnacyjne SENI. Jestem bardzo zadowolona, że mam taką możliwość. Ponadto jakość produktów zasługuje na polecenie innym osobom opiekującymi się przewlekle chorymi. Mogę jedynie tylko dodać dziękuję :) ..."

TZMO - kolejne wsparcie
TZMO - kolejne wsparcie
TZMO - kolejne wsparcie
TZMO - kolejne wsparcie
TZMO - kolejne wsparcie