Dołącz do nas naFacebooku

Zapisz się na konferencję
 
OŚWIADCZENIE

Odnosząc się do komentowanego w prasie i telewizji zdarzenia polegającego na zatrzymaniu podejrzanego o przestępstwo, opisane w art. 200 KK, fizjoterapeuty współpracującego z Kliniką „Budzik”, związaną z Fundacją Ewy Błaszczyk „Akogo?”, uprzejmie informujemy...

Współpraca z Jysk

W dniu wczorajszym uczestniczyliśmy w uroczystym otwarciu odnowionego sklepu Jysk na warszawskim Targówku połączonym z prezentacją nowej kolekcji mebli ogrodowych.
To znakomita okazja, żeby wyrazić naszą ogromną wdzięczność Szefom i Pracownikom tej duńskiej sieci sklepów za wieloletnie wsparcie naszych działań. Już 4 rok z rzędu otrzymujemy rzeczową pomoc: składane łóżka, pościel, ręczniki, szafki, fotele, wyposażenie łazienek i kuchni, dekoracje… wszystko to systematycznie i w miarę potrzeb trafia do naszych podopiecznych, Kliniki Budzik dla dzieci w śpiączce oraz olsztyńskiego oddziału wybudzeniowego dla dorosłych.
Nasze działania są możliwe dzięki ofiarności wielu firm, instytucji oraz osób indywidualnych. Cieszymy się, że w tym gronie jest firma Jysk.