Pożegnanie
Z wielkim smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy informację o śmierci Pani Stanisławy Celińskiej.
Wielkiej Artystki, wspaniałego człowieka, który wspierał także działania naszej Fundacji.
Mieliśmy okazję spotkać się z tą wybitną Aktorką m.in. na warszawskich Bielanach, w Podziemiach Kamedulskich.
Z całego, fundacyjnego serca Dziękujemy!
Odpoczywaj w pokoju [*]
Wielkiej Artystki, wspaniałego człowieka, który wspierał także działania naszej Fundacji.
Mieliśmy okazję spotkać się z tą wybitną Aktorką m.in. na warszawskich Bielanach, w Podziemiach Kamedulskich.
Z całego, fundacyjnego serca Dziękujemy!
Odpoczywaj w pokoju [*]











