Budzimy do życia z Lubaszką! Podsumowanie
Już po raz czwarty Galerie Wypieków Lubaszka @lubaszkapl wspierają Fundację "Akogo?". Od 23 Marca do 18 kwietnia, 2 zł z każdej kawy przekazywane były na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?". Można to nazwać naszą tradycją, gdyż w przyszłym roku, w okolicznościach obchodów 25- lecia istnienia Fundacji, kawa z Lubaszki, będzie budzić do życia po raz piąty!
Z roku na rok, coraz więcej osób wspiera tę akcję kupując kawę w Piekarniach Lubaszka, ale nie tylko!
W tym roku do inicjatywy przyłączył się Wojciech Brewka, którego grafika, charytatywnie zaprojektowana dla naszej Fundacji, zdobiła kubki na kawę.
Tą samą grafikę można również podziwiać w formie muralu na skrzyżowaniu ulic Podczaszyńskiego i Żeromskiego, na warszawskich Bielanach.
Podczas tegorocznej edycji wspólnie udało nam się zebrać aż 80 000 zł! To wyjątkowy wynik! Dziękujemy za wsparcie z całego serca!
BUDZIMY DO ŻYCIA!
Z roku na rok, coraz więcej osób wspiera tę akcję kupując kawę w Piekarniach Lubaszka, ale nie tylko!
W tym roku do inicjatywy przyłączył się Wojciech Brewka, którego grafika, charytatywnie zaprojektowana dla naszej Fundacji, zdobiła kubki na kawę.
Tą samą grafikę można również podziwiać w formie muralu na skrzyżowaniu ulic Podczaszyńskiego i Żeromskiego, na warszawskich Bielanach.
Podczas tegorocznej edycji wspólnie udało nam się zebrać aż 80 000 zł! To wyjątkowy wynik! Dziękujemy za wsparcie z całego serca!
BUDZIMY DO ŻYCIA!















