Galeria | Fundacja Ewy Błaszczyk Akogo?
 

Galeria

28 lipca 2023 roku
Klinika „Budzik” dla dzieci ma już 10 lat!
Podczas urodzinowego spotkania, o jej początkach, sukcesach i nadziejach powiedzieli nam: Dyrektor placówki – Pan Maciej Piróg i Prezes Fundacji „Akogo?” – Pani Ewa Błaszczyk.
Było wzruszająco, rodzinnie i ciepło. Byli z nami specjalni Goście, personel kliniki i oczywiście podopieczni.

Fot. Anna Hernik
27 lutego 2023 roku
W dniu 27 lutego 2023 r. odbyło się uroczyste otwarcie Kliniki "Budzik" dla dorosłych, w Warszawie i podsumowanie 20-lecia Fundacji "Akogo?".
Dziękujemy wszystkim Dostojnym Gościom, Darczyńcom, Artystom i tym, którzy trzymali kciuki za to przedsięwzięcie.
8 grudnia 2022 roku
Fundacja „Akogo?” zbudowała drugą  Klinikę „Budzik”, tym razem dla dorosłych.
Obiekt powstał na działce, która jest własnością samorządu Mazowsza, obok Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., w Warszawie.

15 lipca 2021 roku
15 lipca br. odbyła się uroczystość wmurowania Aktu Erekcyjnego, przy powstającej Klinice „Budzik” dla dorosłych, w Warszawie.
Obiekt znajduje się przy Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim, na działce, która jest własnością Samorządu Mazowsza.

16 grudnia 2018 roku
W dniu 16 grudnia br., w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim, odbył się briefing prasowy, podczas którego zaprezentowaliśmy projekty planowanej kliniki „Budzik” dla dorosłych, w Warszawie.
Fundacja „Akogo?” wybuduje specjalistyczną placówkę, obok Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, na działce, która jest własnością samorządu Mazowsza.

9 grudzień 2017 roku
Obchody 15-lecia Fundacji „Akogo?” po zakończeniu Międzynarodowej Konferencji Naukowej Komórki Macierzyste – Badania i Leczenie.
Podczas wieczoru odbył się wspaniały koncert w wykonaniu Kayah i Marcina Wyrostka z zespołem. Zaśpiewali i zagrali dla nas: Kayah, Iwona Zasuwa, Marcin Wyrostek, Piotr Zaufal, Mateusz Adamczyk, Krzysztof Nowakowski.
8-9 grudzień 2017 roku
Na konferencji swoje wykłady wygłosili znakomici specjaliści zajmujący się badaniami nad wykorzystaniem komórek macierzystych w leczeniu różnych chorób neurodegeneracyjnych, m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Japonii, Argentyny, Niemiec, Włoch i Polski. Nasza konferencja była platformą spotkania i wymiany wiedzy oraz doświadczeń naukowców i lekarzy praktyków.

Więcej zdjęć i podsumowanie konferencji na stronie: www.akogo.pl/konferencja/pl/aktualnosci/podsumowanie
17 luty 2017 roku
Aż 1 500 000 złotych przekazane organizacjom charytatywnym przez firmę Wawel podczas Gali finałowej akcji „Z miłości do radości”
Wawel przekazał wsparcie finansowe o łącznej wartości 1 500 000 zł na rzecz pięciu polskich organizacji dobroczynnych podczas finału akcji „Z miłości do radości”. Inicjatywa zaangażowała ponad 100 000 użytkowników. Uroczyste ogłoszenie wyników programu miało miejsce podczas Gali finałowej, która odbyła się 16 lutego 2017 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.
Więcej informacji o gali finałowej, tutaj: www.akogo.pl/pl/aktualnosci/wydarzenia/wsparcie/gala-fina%C5%82owa-%E2%80%9Ez-mi%C5%82o%C5%9Bci-do-rado%C5%9Bci%E2%80%9D
21 grudnia 2016 roku
W dniu 21 grudnia br. odbyło się uroczyste oddanie budynku Kliniki „Budzik” dla osób dorosłych w śpiączce, na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie.
Przecięcia wstęgi dokonali: Rektor Ryszard Górecki, Rektor Wojciech Maksymowicz i Prezes Fundacji „Akogo?” Ewa Błaszczyk. Klinika została poświęcona przez Arcybiskupa Józefa Górzyńskiego. Podczas konferencji prasowej Pani Ewa Błaszczyk przekazała symboliczny podarunek (oprawioną w ramy pracę z odciśniętymi dłońmi naszych podopiecznych z Międzylesia),od kliniki „Budzik” dla dzieci dla kliniki „Budzik” dla dorosłych.
5 listopad 2016 roku
W dniu 5 listopada r., w Multikinie Złote Tarasy, w Warszawie, odbył się uroczysty pokaz filmu „Za niebieskimi drzwiami”. Spotkanie z twórcami i projekcja filmu zostały poprzedzone dwugodzinnymi warsztatami,  jak udzielać pierwszej pomocy w przypadku zakrztuszeń i zachłyśnięć.

Pages